برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

+90 548 842 48 48

sales@afikgroup.com

سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات قبرس شمالی، بازاری با سرعت رشد بالا است که با آب‌و‌هوای عالی در تمام طول سال، زیباترین سواحل ماسه ای بکر، غذاهای خوشمزه، طبیعت بی‌نظیر و میراث فرهنگی، خود را مطرح نموده‌است. قیمت‌های مقرون به‌صرفه، بازگشت سریع سرمایه، کیفیت آموزشی مطابق با استانداردهای بین‌المللی، سطح بالای ایمنی و امنیت، قبرس شمالی را به مکانی جذاب برای سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل کرده‌است.

خرید ملک در قبرس شمالی بسیار مطمئن است و باید به این نکته توجه‌کرد که رویه‌های موجود در ‌راستای حمایت از مشتریان و بهره‌مندی آنان از مزایا می‌باشد.

سند مالکیت املاک موجود در TRNC (جمهوری ترکیه قبرس شمالی) در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. برای شما، بعنوان خریدار، ضروری است که در هنگام تصمیم‌گیری، با این شرایط آشنا باشید.

انتخاب ملک

فرایند خرید ملک در قبرس شمالی به تصمیم شما، که خواهان خریداری چه نوع ملکی هستید، بستگی دارد.

ارتباط اولیه با ما با تماس تلفنی یا ایمیل شروع‌ می‌شود، و با دعوت‌نامه‌ی سفر بازدیدی از طرف "گروه افیک" ادامه می‌یابد( لطفاً برای اطلاعات بیشتر به بخش سفرهای بازدیدی مراجعه کنید).

علاوه‌بر‌ این، شرکت ما دائماً در نمایشگاه‌های بین‌المللی املاک حضور‌دارد که فرصتی عالی برای ملاقات شخصی با نمایندگان "گروه افیک" برای شما فراهم می‌آورد.

هنگام انتخاب ملک و برنامه‌ریزی برای بودجه‌ی آن، باید هزینه‌های اضافی را نیز در نظر بگیرید.

رزرو ملک

قبل از امضای قرارداد، شما باید واحد انتخاب شده را رزرو کنید و مبلغی را که برابر با 1500 GBP (غیرقابل برگشت) پرداخت کنید، که شما می‌توانید این مبلغ را یا از طریق انتقال بانکی یعنی پرداخت با کارت یا پرداخت با پول نقد در دفتر انجام دهید.

امضای قرارداد و پیش پرداخت

پس از پرداخت ودیعه، خریدار در‌حالیکه توافق‌نامه‌ی فروش را امضاء می‌کند، باید پیش‌پرداخت اولیه‌ی توافق شده (25٪ قیمت فروش) را بپردازد.

وكیلی که قراردادها را به‌ همراه شرایط فروش آنها تنظیم کرده‌است، اعتبار عنوان سند را بررسی و تأیید می‌کند.

هزینه‌ی تمبر مالیاتی بایستی تا 21 روز پس از امضای قرارداد پرداخت شود.

پس از واگذاری وکالت، وکیل در غیاب خریدار، تقاضانامه‌ای برای گرفتن مجوز خرید از شورای شهر و تکمیل این فرایند تنظیم می کند.

مدارک مورد نیاز:

  • کپی قرارداد
  • کپی پاسپورت
  • فرم درخواست
  • پرسشنامه
  • گواهی عدم سوء پیشینه

مالیات بر ارزش افزوده و همچنین هزینه‌ی اتصال آب و برق در مدت 1 سال پس از تحویل کلید باید پرداخت شود.

پس از پرداخت کامل و تکمیل پروژه، 6-3٪ هزینه‌ی انتقال سند پرداخت می شود.

در قبرس شمالی مالیات سالانه نیز وجود دارد - 1.25 TL (0.2 یورو) به ازای هر متر مربع.

 

ما خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم مطابق با درخواست شما،‌ اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.