برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

+90 548 842 48 48

sales@afikgroup.com

نگاهی کلی

دربارهٔ ما

Afik Group یک شرکت بین‌المللی توسعه و املاک است که در کشورهای اسرائیل، ترکیه، قبرس، آلمان، و یونان مشغول به فعالیت می‌باشد.

شرکت ما شرکتی شناخته شده است که بعنوان یک بنگاه اقتصادی خانوادگی در سال ۱۹۹۵ توسط آقای شیمون ایکوت که دارای تابعیت ترکیه و اسرائیل می‌باشند و مدیر عامل این مجموعه می‌باشند تاسیس شده‌است. نماد ما قابلیت اطمینان و کیفیت ساخت ما می‌باشد.

شرکت ما با بهره‌گیری از تجربه گسترده در صنعت ساختمان و ارتباطات بین‌المللی خود ده‌ها پروژه ساخت در دست گرفته را به پایان رسانده است؛ برخی نمونه‌ها در این خصوص عبارتند از:

این شرکت ارتباطات محلی خود در ترکیه، قبرس، آلمان و یونان را بکار می‌گیرد تا فرصت‌های محلی جذاب در رابطه با املاک را شناسایی نماید.

این شرکت استانداردهای بالای خود در زمینه ساخت را در پروژه‌هایی از اسرائيل و ساحل عاج تا در ترکیه و قبرس به نمایش گذاشته است.

شرکت با استفاده از نیروی انسانی ترک هزاران ساختمان مسکونی را در اسرائیل بنا نهاده است.

شرکت ما تجربه وسیعی در بازار املاک اسرائیل، ترکیه، قبرس و یونان بدست آورده‌است و سوابقی ثابت شده در تکمیل موفقیت آمیز پروژه‌ها دارد

شرکت تقاضایی را در بازارهای روبه شکوفایی ترکیه و قبرس شناسایی کرده است و در حال حاضر تمرکز خود را معطوف به گسترش توسعه و فعالیت‌های ساختمانی خود در این بازارها نموده است.

شرکت بر این باور است که این بازارهای نوظهور دارای فرصتی برای رشد سریع می‌باشند.

با تیم ما آشنا شوید